Roal Electronics SFA160-US24
AC-DC 160W 24V 6.67A Single Output Power Supply, Open Frame
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品DC/DC转换器
型号编码SFA160-US24